Oriola nostiprina savu InternetAptieka.lv tiešsaistes biznesu Latvijā

Pekka Ruokanen, Biznesa vienības direktors Baltijā, Oriola Oy

Oriola atvēra InternetAptieka.lv tiešsaistes aptieku 2014. gada sākumā un stiprina savu tiešsaistes uzņēmumu, iegādājoties aptieku Latvijā, Rīgas centrā.Oriola Oy ir iegādājies ”Rīgas Elizabetes aptieka” kapitāldaļas. Aptieka atrodas Rīgas centrā. Atbilstoši Oriola Oy jau piederošai tiešsaites aptiekai Internetaptieka.lv – arī jauniegādātā aptieka tiks nosaukta par Internetaptieka.lv. Aptiekā varēs iegādāties recepšu zāles, plaša sortimenta bezrecepšu zāles un uztura bagātinātājus.


InternetAptieka.lv ir tiešsaistes aptieka, kas pieder Oriola Oy. Produktu sortimentā ir bezrecepšu zāles un zīmolu preces. Patērētāji var pasūtīt produktus tieši uz mājām vai izvēlēties piegādes adresi. Nākotnē patērētāji varēs izvēlēties saņemt tiešsaistē pasūtītos produktus arī InternetAptieka.lv aptiekā Rīgas centrā.


"Mēs 2014. gada sākumā atvērām tiešsaistes aptieku InternetAptieka.lv Aptiekas iegāde  Rīgas centrā stiprina mūsu tiešsaistes biznesu Latvijā. Patērētāji var iegādāties recepšu zāles, plaša sortimenta bezrecepšu un zīmolu preces un saņemt konsultācijas un palīdzību ar produktiem no aptiekas", saka Pekka Ruokanen, Biznesa vienības direktors Baltijā, Oriola Oy.

Kontaktinformācija
Rīgas Elizabetes aptieka / InternetAptieka
Pulkveža Brieža iela 8-35, Rīga, LV-1010
www.internetaptieka.lv

Sīkāka informācija

Pekka Ruokanen
Biznesa vienības direktors, Baltija
tel. +358 10 429 4826
pekka.ruokanen@oriola.fi

Kimmo Virtanens
Viceprezidents,
Farmācijas vairumtirdzniecība, Somija, Zviedrija un Baltija
tel. +358 10 429 2069
kimmo.virtanen@oriola-kd.com

Par Oriola
Oriola Oy ir Somijas zāļu un plaša patēriņa preču vairumtirgotājs. Oriola stiprās puses ir kvalificēti darbinieki, efektīva un uzticama loģistika, spēcīgi zīmoli un augstas kvalitātes dažādi pakalpojumi, kā arī sena vēsture šajā nozarē. SIA Oriola Rīga, AS Oriola Igaunijā un UAB Oriola Vilnius ir Somijas kompānijas Oriola Oy meitas uzņēmumi. Oriola piedāvā efektīvu loģistiku un inovatīvus Baltijas mēroga pakalpojumus farmācijas uzņēmumiem, vairumtirgotājiem un patērētājiem Baltijā. Papildu informācija par uzņēmumiem www.oriola.lt, www.oriola.lv un www.oriola.ee.

Oriola Oy un tā meitasuzņēmumi Baltijas valstīs pieder starptautiskajai Oriola-KD korporācijai, kas ir vadošais mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmums Ziemeļeiropā un Krievijā. Oriola-KD neto apgrozījums 2013. gadā bija EUR 2,6 miljardi, un personāls bija 5 200 darbinieku. Oriola-KD Oyj akcijas tiek kotētas galvenajā NASDAQ OMX Helsinki Oy biržā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet www.oriola.fi un www.oriola-kd.com.

 

www.internetaptieka.lv

Publicēts 01.12.2014