Oriola un MSD paraksta vienošanos par medikamentu izplatīšanu un tirdzniecību Baltijas valstīs

Oriola un Merck Sharp & Dohme (MSD) parakstījuši vienošanos par medikamentu tirdzniecību un izplatīšanu Baltijas valstīs. Saskaņā ar šo vienošanos, Oriola izplatīs un pārdos MSD ražotās cilvēkiem paredzētās recepšu zāles Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. MSD pārdošanas un mārketinga personāls Igaunijā, Lietuvā un Latvijā kļūs par SIA Oriola Rīga, AS Oriola un UAB Oriola Vilnius darbiniekiem: Lietuvā no 2013. gada 1. maija, Igaunijā un Latvijā no 9. maija. MSD produktu izplatīšana visās Baltijas valstīs notiks centralizēti no Oriola noliktavas Viļņā, sākot ar 2013. gada septembri. MSD joprojām atbildēs par zāļu reģistrāciju, produktu mārketinga un tirdzniecības stratēģiju, to pieejamību, kā arī klīniskajiem pētījumiem Baltijas valstīs.

 

"Vienošanās ar MSD ir svarīgs stratēģisks solis uzņēmumam Oriola. Tas nodrošinās būtisku mūsu darbības kāpinājumu Baltijas valstīs. Mūs ļoti iepriecina parādītā MSD uzticēšanās. Mēs esam gatavi piedāvāt saviem klientiem efektīvus loģistikas un citus jauna veida pakalpojumus visās Baltijas valstīs." Pekka Ruokanen, direktors Baltijas valstīs.

 

"Strauji mainīgajā uzņēmējdarbības vidē mums nepieciešams uzturēt attīstību un spēt pārveidoties. MSD turpina meklēt veidus, kā rast jaunas uzņēmējdarbības iespējas, izmantojot stratēģiskas apvienības ar trešajām pusēm, lai darbotos mērķtiecīgi un atbilstoši mainīgajai situācijai.  Mēs priecājamies nosaukt Oriolu par savu izvēlēto partneri un sagaidām sekmīgu sadarbību ar viņiem," saka Ilpo Tolonen, MSD Finland & Baltics viceprezidents un rīkotājdirektors.

 

MSD – Būt veseliem

Šobrīd MSD ir vadošais veselības aprūpes uzņēmums pasaules mērogā, kas strādā ar mērķi palīdzēt pasaulei būt veselai. Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā MSD pazīstams kā Merck. MSD klientiem vairāk kā 140 valstīs nodrošina novatoriskus veselības aizsardzības risinājumus, izmantojot recepšu zāles, vakcīnas, bioloģiskos medikamentus, bezrecepšu produktus un dzīvniekiem paredzētos preparātus. Turklāt MSD atbildīgi attiecas pret veselības aprūpes pieejamības palielināšanu, pielietojot tālejošu politiku, programmas un partnerattiecības. Plašāku informāciju varat saņemt, apmeklējot vietni http://www.msd.com, un varat pievienoties MSD sociālajos tīklos Twitter, Facebook un YouTube.

 

 

 

Oriola – vēlamais partneris farmācijas nozarē

Oriolas vīzija ir būt par vēlamo partneri farmācijas nozarē. Oriola piedāvā efektīvu loģistiku un inovatīvus pakalpojumus visās Baltijas valstīs. SIA Oriola Rīga, AS Oriola un UAB Oriola Vilnius ir Somijas kompānijas Oriola Oy meitas uzņēmumi, kas savukārt ietilpst korporācijā Oriola-KD. Korporācija Oriola-KD ir vadošais farmaceitiskās vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums Somijā, Zviedrijā, Krievijā un Baltijas valstīs. Oriola-KD neto pārdošanas apjoms 2012. gadā bija 2,5 miljardi eiro. Korporācijā ir nodarbināti 4856 darbinieki. Vairāk informācijas www.oriola-kd.com, www.oriola.lt, www.oriola.lv, www.oriola.ee.

 

Papildu informācija

Pekka Ruokanen
Uzņēmuma struktūrvienības direktors Baltijas valstīs
tālr. +358 10 429 4826
pekka.ruokanen@oriola.fi

 

Inese Erdmane
Rīkotājdirektore
SIA Oriola Rīga
tālr. +371 6780 2450
inese.erdmane@oriola.com


Publicēts 08.04.2013